В Україні стартував освітній проект “Всеукраїнська школа онлайн”

Із 6 квітня на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки України публікуватимуть онлайн-уроки для учнів 5-11 класів. Також їх переглянути можна на українських телеканалах та інших медіаресурсах.

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

На YouTube-каналі МОН можна переглянути уроки абсолютно для кожного класу. Публікуватимуться вони за розкладом – один за одним, щоб можна було краще структурувати заняття. Під кожним відео учень також може знайти рекомендоване домашнє завдання на закріплення теми.

Дивіться також: Гість програми “Діалог” Ганна Личко

Кожен охочий може також завантажити розклад із темами на весь тиждень.

Для учнів, що мають проблеми з підключенням до Інтернету, всі уроки також транслюватимуться українськими телеканалами. Їх розподілили за класами:

5 клас – Плюс-Плюс та 112 Україна

6 клас – ZOOM та News One

7 клас – 5 канал та ZIK

8 клас – Індиго та УНІАН

9 клас – Рада та UA:Культура

10 клас – UA:Перший

11 клас – М1

Можливість долучитися до трансляції відеоуроків відкрита для всіх українських телеканалів. Так, завдяки цьому вже після анонсування уроків до трансляції долучилися 5 канал, що транслюватиме уроки для 7 класу, та медіаресурс MEGOGO, що розмістить у себе абсолютно всі онлайн-заняття.

Дивіться також: Блогерство, карантин, пластична операція, конкуренція | Ольга Кісельова в “Шо у Сільман?”

Транслюватимуться уроки з української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.

Зйомки уроків відбуваються у Новопечерській школі м. Києва. У відеозаняттях беруть участь українські зірки: ведучі, музиканти, актори, спортсмени тощо. Вони відповідають на запитання, вирішують задачі та проводять досліди разом з учителями.

Нагадаємо, з квітня канал HBO надав безкоштовний доступ до свого контенту.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram