Карантин, пластична операція, конкуренція: миколаївська блогерка Оля Кісельова в “Шо у Сільман?”

Оля Кісельова – миколаївська блогерка. За професією – перукар-колорист. Працює в одному з найвідоміших салонів краси. В Instagram має більше 27 тисяч підписників. 

Головні фани і підписники Олі Кісельової – її рідні. І мама, і сестра читають усі дописи блогерки, дивляться сторіз і дають поради. Основною ж своєю аудиторією Оля вважає самодостатніх і успішних жінок, які постійно себе розвивають.

Дівчатам цікава не лише я в ідеальній картинці. І я цього не даю. Їм цікаві і помилки, і почуття, які я проживаю. Тому мої підписники – справжні. Я постійно отримую повідомлення: ти щира, ти справжня, ти своя, – розповідає блогерка.

Дивіться також: Фотобізнес у Миколаєві та конкуренція: Кирило Ахтимович в “Шо у Сільман?”

У своєму блозі дівчина намагається не створювати ідеальну картинку. Часто записує сторіз зранку, коли ще не встигла нанести макіяж, розповідає не лише про чудові моменти, а і власні невдачі й помилки. Показувати справжнє життя Оля не боїться, адже п’ять років працювала з психологом, тож навчилась сприймати і любити себе такою, якою є.

Я би хотіла виходити з того, що мені приносить задоволення. Нещодавно я займалась благодійністю і отримала величезне задоволення. Я записувала соціальний ролик на тему коронавірусу, я отримала відгук. І я розумію, що мені потрібно нести якусь користь людям.

Дивіться також: Політичні амбіції, бізнес, улюблені місця в Миколаєві та хейтери: Сєнкевич в “Шо у Сільман?”

Під час епідемії коронавірусу Оля Кісельова активно закликає миколаївців дотримуватись порад лікарів. Аби переконати усіх носити маски, записала на відео свою розмову з друзями із різних країн та запитала, як вони дотримуються карантину. Це відео поширили місцеві ЗМІ та мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.

Я отримала близько 600 пересилань і 13 тисяч переглядів. Для мене це означало, що ця інформація має бути, – вважає Оля.

Дивіться також: Міфи, здоровий глузд та скептицизм: Клятий раціоналіст у програмі “Шо у Сільман”?

Конкуренція серед блогерів у Миколаєві, каже Оля Кісельова, існує, але вона намагається триматися осторонь і не поширювати плітки та негатив. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram