Фотобізнес у Миколаєві та конкуренція: Кирило Ахтимович в “Шо у Сільман?”

Кирило Ахтимович – лайфстайл фотограф. Живе у Миколаєві, знімає в Україні та за кордоном. Має свій сайт-портфоліо та YouTube-канал. В Instagram назбирав більше тисячі підписників.

Кирило каже, створює чесну фотографію, якій довіряєш. Перед зйомками просить своїх клієнтів не наносити занадто багато макіяжу та не продумувати наперед пози.

Якщо йдеться про сімейну фотографію, то я намагаюсь знімати ті природні стани людей, природні стани їхніх стосунків – один до одного та поміж собою, і мінімально втручатися у цей процес. Якщо це портретна фотографія, то тут я намагаюсь створювати свій маленький театр, – запевняє Кирило Ахтимович.

Дивіться також: Політичні амбіції, бізнес, улюблені місця в Миколаєві та хейтери: Сєнкевич в “Шо у Сільман?”

Аби розкрити героїв своїх фотографій, Кирило слухає музику, яка їм подобається, та вмикає її на знімальному майданчику.

На зйомку я приношу музику. Вона дозволяє людині відчувати себе легко та відкритись.

У Миколаєві, вважає Кирило, немає повноцінної кооперації фотографів. Як і немає єдиного ринку. Натомість є шалена конкуренція.

Мені не подобається те, що у нас відбувається з фотографією в Миколаєві. Більшість того, що у нас знімається, це повний шлак.

Велика кількість фотографів, каже Кирило, знімає однаково. Особливо це стосується нового тренду – айфонографії. І така тенденція погано впливає на формування смаку в людей.

Миколаївські айфонографи усе роблять однаково. Однакові пресети, однаковий колів, однакові позування. Люди це бачать і починають думати, що це взірець фотографії, – зауважує Кирило.

Дивіться також: Здоровий глузд, колаборація з Телебаченням Торонто, хейтери | Клятий раціоналіст у Шо у Сільман?

У лютому 2020 року Кирило Ахтимович взяв участь у соціальному проєкті “Світло в тобі”. Фотограф створив серію знімків діток із синдромом Дауна та їхніх батьків. Проєкт організував обласний благодійний фонд “Доброта і Довіра”. 

Є група фотографів, які співпрацюють із цим фондом. Я теж це із задоволенням роблю. Ми створюємо фотографії та історії. Трішки віддаємо Всесвіту добра, – каже Кирило.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram