Політичні амбіції, бізнес, улюблені місця в Миколаєві та хейтери: Сєнкевич в “Шо у Сільман?”

Олександр Сєнкевич – Миколаївський міський голова. На посаді з 24 листопада 2015 року. На виборах набрав 80 636 голосів, ставши наймолодшим мером України. У жовтні 2017 року 42 депутати міськради таємним голосуванням висловили йому недовіру. Не голосували лише представники «Самопомочі». Після імпічменту прихильники Сєнкевича вийшли на «народне віче» і запустили акцію ми #поруч. Через чотири місяці Центральний суд Миколаєва визнав рішення міськради недійсним та поновив Олександра Сєнкевича на посаді мера Миколаєва.

Сім’я міського головине піддалась “коронавірусній паніці” та не скуповувала товари першої необхідності в супермаркетах. Олександр Сенкевич запевнив рідних, що у період карантину в Миколаєві, продуктові магазини працюватимуть у звичному режимі, тому й потреби набирати зайвого немає. Дружина міського голови працює з дому, тому родина не має проблем із доглядом за дітьми.

У нас є бабуся, яка приходить до нас і допомагає їм навчатися. Дружина зараз також працює з дому. І вона стежить за тим, щоб діти займались, навчались, читали, іноді дивились мультики і телевізор, іноді виходили подихати свіжим повітрям. А взагалі намагаємося не покидати приміщення,  а провітрювати його, – розповів Олександр Сєнкевич в “Шо у Сільман?” на ТРК “МАРТ”.

Дивіться також: Міфи, здоровий глузд та скептицизм: Клятий раціоналіст у програмі “Шо у Сільман”?

У січні 2020 року блогер Анатолій Шарій записав відеозвернення до Олександра Сєнкевича. У ньому він пригрозив викинути перед будівлею міської ради сміття, яке стихійні торговці залишають після себе на перетині вулиць Сінної та Андреева. Адміністрація Заводського району звалище прибрала, але проблема не зникла.

Проблема не в тому, що ми не встигаємо прибирати. Проблема в тому, що там сидять люди, які постійно смітять. У нас немає повноважень їх звідти прогнати. Це люди, які приїжджають із сіл та передмістя і нелегально там торгують, – зауважив Сєнкевич.

Міський голова зізнається, дуже рідко відповідає корисутвачам соцмереж на їхні коментарі, адже серед акаунтів, які йому пишуть, багато фейкових сторінок.

Я не відповідаю на подібні коментарі, бо 90 % цих коментарів – це дописи ботів. Там сидять три людини, які роблять вигляд, що їх триста, – сказав міський голова.

У грудні 2018 року Олександр Сєнкевич вийшов із партії “Самопоміч”. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook. Тоді він прокоментував це рішенням тим, що не хоче, аби Миколаїв якимсь чином постраждав під час передвиборчої президенської кампанії.

Дуже важко балансувати між власними амбіціями, власними думками, амбіціями політичної партії,  в якій ти перебуваєш, і роботою у вертикалі влади. Мені працювати міським головою Миколаєва було важко, перебуваючи в політичній партії, яка була в опозиції до влади, фактично до Петра Порошенка, – зізнався Олександр Сєнкевич в “Шо у Сільман?”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram