Через карантин у супермаркетах міста продуктовий ажіотаж

У миколаївських супермаркетах, після запровадження карантинного режиму, розгорнувся шалений ажіотаж на товари першої необхідності.

За словами керуючого супермаркету Анатолія Ладуна, масове скуповування товарів першої необхідності було цього понеділка, 19 березня.

Працівники магазину й були готові до великої хвилі покупців та старались вчасно заповнювати полиці, проте інколи товари забирали прямо з рук, – розповідає адміністратор супермаркету.

У перші дні карантину містяни масово розкуповували сипучі продукти, зокрема макаронні вироби, крупи, борошно та олію різних сортів. У пріоритеті миколаївців також були товари побутового характеру, а саме мило і туалетний папір.

Дивіться також: Безпечний для здоров’я хліб: миколаївський хлібзавод перейшов на посилений карантинний режим роботи

Анатолій Ладун запевняє, жодний з товарів першої необхідності не є дефіцитним, а навпаки всього для покупців достатньо. У той же час деякі миколаївці невдоленні різким підвищенням цін на деякі товари, зокрема овочі та фрукти.

Якщо раніше морква була 3 гривні (прим. – за 1 кг), то зараз вже йде за 7 гривень. Я не вважаю це суттєвим, але зміни дійсно є, – ділиться своєю думкою одна з покупців супермаркету.

З огляду на наповненість полиць миколаївських супермаркетів, які рясніють різноманітними товарами, продуктовий дефіцит поки що відкладається.

Нагадаємо, у громадському транспорті Миколаєва запровадили обмеження.

 

Автор – Олександр Матюшенко, оператор – Олексій Семенуха. 

 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram