Фото: market.korupciya.com

Безпечний для здоров’я хліб: миколаївський хлібзавод перейшов на посилений карантинний режим роботи

На ТОВ «Миколаївський хлібзавод №1», який з 16 березня  перейшов на посилений карантинний режим роботи  вжиті заходи щодо унеможливлення зараження та розповсюдження коронавірусної інфекції . 

Про це повідомляє Николаевские Известия.

По всій України введено карантин, щоб запобігти можливому розповсюдженню пандемії коронавіруса COVID-19. МОЗ рекомендує на підприємтсвах посилити роботу з запобігання можливого розповсюдження епідемії та здійснити масштабні санітарно-протиепідемічні заходи.

На підприємстві розроблена програма «Про невідкладні заходи щодо запобігання поширенню епідемії грипу та коронавірусної інфекції COVID-19» з якою ознайомлені всі підрозділи підприємства.

Дивіться також: Повний карантин у Миколаєві не працює!

Також, вжиті заходи профілактики коронавірусної інфекції. Посилено контроль за дотриманням персоналом всіх санітарних норм і особистої гігієни. Працівники забезпечені засобами індивідуального захисту органів дихання. Зроблений запас дезінфікуючих засобів, та проінструктований персонал на предмет їх застосування.

Повідомляється, що проводиться щогодинна дезінфекція різноманітних поверхонь, які стикаються з руками персоналу, а також 2-разова дезінфекція приміщень підприємства, лотків та автотранспорту.

Нагадаємо, у Миколаївській області не підтвердилася жодна із 7 підозр на коронавірусну інфекцію.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram