Фото: Pixabay

Грузія вводить локдаун на два місяці

Грузія йде на суворий карантин з 28 листопада і до кінця січня. На свята обіцяють невеликі послаблення.

Грузія вводить жорсткий карантин на два місяці для стримування поширення COVID-19, але з обіцянкою послаблень на свята. Обмеження почнуть діяти з 28 листопада і триватимуть до 31 січня, пише UkrNews.

Читайте також: Литва продовжить карантин до середини грудня

Комендантська година до цього діяла тільки в семи містах, тепер же вона поширюється на всю країну з 21:00 до 05:00 (виняток – передноворічний і передріздвяний вечори 31 грудня і 6 січня). У Грузії буде діяти заборона на міжміські пасажирські перевезення, крім таксі.

Закриються кафе і ресторани (буде тільки доставка і продаж на винос), кінотеатри, спортзали, басейни, музеї, дитячі садки, ринки, магазини, ТЦ (крім аптек, продуктових магазинів і магазинів зоотоварів, побутової хімії і преси). Школярі та студенти перейдуть на дистанційну форму навчання.

Читайте також: Для подолання пандемії необхідно 38 мільярдів доларів, – Єврокомісія

Припиняє роботу муніципальний транспорт в Тбілісі, Телаві, Батумі, Кутаїсі, Руставі, Горі, Поті та Зугдіді. Готелям дозволено працювати тільки в форматі місць для карантину. Робота гірськолижних курортів повністю припиняється.

З 24 грудня по 2 січня обмеження будуть трохи ослаблені. Дозволять працювати ринкам, ТРЦ, суспільного транспорту. Потім обмеження повернуться – з 16 по 31 січня в Грузії планують ввести карантин вихідного дня.

Читайте також: Сербія посилює карантин через коронавірус

Нагадаємо, що декілька країн – АлбаніяТуреччинаПортугалія, ЛатвіяЧехія та Греція ввели комендантські години. У Франції керівництво країни розглядає варіант з продовженням режиму надзвичайного стану в галузі до 16 лютого 2021 року.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram