Фото з відкритих джерел

Декілька шкіл і дитсадків Запоріжжя відправлено на карантин

Школи і дитячі сади Запоріжжя, де недавно був зафіксований антирекорд захворюваності COVID-19, припиняють роботу через коронавірусну хворобу. Вона виявлена ​​у вчителів, співробітників дитячих садків і дітей.

Про це заявила завідувачка відділенням епідеміологічних досліджень запорізького обласного лабораторного центру Марина Колерова у ефірі “112 Україна“.

За словами завідуючої відділенням епідеміологічних досліджень, зараз влада застосовує нові, більш гнучкі карантинні заходи в порівнянні з минулим, епідеміологічні заходи застосовуються локально, і навчальні заклади можуть закриватися не повністю.

Марина Колерова / Фото: Strana.ua

Закрита на 14-денний карантин вся школа № 78, де коронавірусом захворів один з вчителів. Він не спілкувався з учнями, спілкувався виключно з іншими вчителями, це близько 43 особи. Всі вони пішли на карантин, – каже Марина Колерова.

Також цілком закритий на карантин дитячий садок № 133. У ньому COVID-19 захворів один із співробітників.

За інформацією місцевих ЗМІ на карантин пішли дошкільні заклади №274 і №148. Раніше на самоізоляцію відправили учнів двох шкіл: №71 №59. Ще в двох школах через інфікування коронавірусом на карантині опинились кілька класів. Зупинив свою роботу і Запорізький Академічний ліцей. Там діти будуть навчатися дистанційно.

Нагадаємо, Київ і 17 регіонів України, включаючи Миколаївську область, не відповідають мінімальним вимогам для пом’якшення карантину, введеного через пандемію.

Як відомо, 3 вересня, міста Миколаїв і Вознесенськ, а також Баштанський, Кривоозерський та Очаківський райони Миколаївської області внесено до жовтої карантинної зони.

Як повідомлялось, 4 вересня, у Миколаївської ОДА пройшла відеоселекторна нарада щодо запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram