Миколаївська область не готова до ослаблення карантину, – МОЗ

Київ і 17 регіонів України, включаючи Миколаївську область, не відповідають мінімальним вимогам для пом’якшення карантину, введеного через пандемію.

Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров’я.

Показники захворюваності та заповнювання ліжок в лікарнях для пацієнтів з COVID-19 перевищені у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернігівській та Чернівецькій областях.

При цьому, мінімальним вимогам МОЗ відповідають Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська та Херсонська області.

Дивіться також: Ірина Шамрай просить депутатів прийти на сесію

Зокрема, регіон має відповідати наступним критеріям:

  • кількість тестів має бути не менше 24 на 100 тисяч протягом 7 днів;
  • показник захворюваності за 14 днів не повинен перевищувати базовий рівень захворюваності – 40 випадків на 100 тисяч за 14 днів;
  • якщо рівень завантаженості ліжок 5 днів поспіль по всьому регіону 50% і більше, то на території всього регіону встановлюється «помаранчевий» рівень, якщо більше 75% – «червоний».

Нагадаємо, 3 вересня, міста Миколаїв і Вознесенськ, а також Баштанський, Кривоозерський та Очаківський райони Миколаївської області внесено до жовтої карантинної зони.

Як повідомлялось, 4 вересня, у Миколаївської ОДА пройшла відеоселекторна нарада щодо запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram