Тетяна Яшкіна, телеканал март

Бізнес під час карантину, благодійність, зброя та полювання: Тетяна Яшкіна в “Шо у Сільман?”

Тетяна Яшкіна – миколаївська бізнесвумен, власниця мережі магазинів зброї “Охота”. Родом із Первомайська.

Зброю та полювання любить із дитинства, своїм успішним бізнесом ще й ламає стереотип, що це нібито суто чоловічі захоплення.

Я дуже тішуся з того, що дівчат і жінок з’являється в нашому хобі усе більше і більше. Вони вчаться стріляти. Вони в багатьох дисциплінах стріляють набагато краще, ніж чоловіки, – каже Тетяна Яшкіна.

Дивіться також: Зйомка кліпів, майбутнє телеканалу “МАРТ” і стосунки з дружиною: Юрій Тазарачев у “Шо у Сільман?”

Під час епідемії коронавірусу на карантину по всій Україні Тетяна активно займається благодійністю: розвозить людям похилого віку продуктові набори та засоби захисту. Каже, це обов’язок кожного підприємця у такий складний час.

Ми в цьому світі не лише для того, щоб обергіати свій дім, свою нірку, але й для того, щоб служити людям, – вважає Тетяна.

Дивіться також: Паралімпійський спорт, гра в КВН та доступність у Миколаєві: фехтувальник Олег Науменко в “Шо у Сільман?”
Тетяна Яшкіна, Шо у Сільман

Часто Тетяну її підписники у соцмережах критикують за полювання й те, що вона виставляє світлини зі здобиччю. Їм бізнесвумен зазвичай відповідає, що не нав’язує нікому свій стиль життя.

М’ясо не росте на деревах і воно не росте на полицях у маркетах. … Я приїжджаю на ферму і взявши зброю в руки й сплативши за ліцензію, я дозволяю, щоб ці птахи розмножувались і її вирощували, купували їй корм, – відповідає Тетяна Яшкіна хейтерам.

Окрім того, каже Тетяна, мережа її магазинів пропонує не лише зброю для полювання, а й для спортивного тренування, а також засоби захисту.

Дивіться також: Карантин, пластична операція, конкуренція: миколаївська блогерка Оля Кісельова в “Шо у Сільман?”

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram