Зйомка кліпів, майбутнє телеканалу “МАРТ” і стосунки з дружиною: Юрій Тазарачев у “Шо у Сільман?”

Юрій Тазарачев – директор телекомпанії “МАРТ”. До 2018 року очолював концерт-хол “Юність”. Автор проектів “Светская жизнь города Н” та “Relax” на 35-му каналі. Екс-гравець команди КВН “Дизель”.

Юрій Тазарачев був номінантом загальноміської програми “Городянин року-2019” в галузі “журналістика”. Каже, бути серед номінантів приємно.

Тут усе так по-нашому. Усі один одного знають. Мені, звичайно, приємно! – коментує Юрій.

Дивіться також: Політичні амбіції, бізнес, улюблені місця в Миколаєві та хейтери: Сєнкевич в “Шо у Сільман?”

Телеканал “МАРТ” Юрій очолює вже більше року. За цей час вдалося здійснити ремонт телестудії, купити сучасне обладнання, наповнити ефір новими програмами.

Ми бачимо, як ростуть наші перегляди. Особливо вони збільшуються у прайм-тайм, коли йдуть новини та програми про Миколаїв. Людям це цікаво.

Дивіться також: Паралімпійський спорт, гра в КВН та доступність у Миколаєві: фехтувальник Олег Науменко в “Шо у Сільман?”

“МАРТ” активно розвиває свої сторінки у соцмережах (Facebook, Instagram) та канал на YouTube. У березні почав працювати сайт, на якому публікуються матеріали не лише про події у Миколаєві, а й в Україні та світі.

Юрій Тазарачев став режисером кількох музично-гумористичних кліпів, опублікованих на YouTube-каналі “МАРТу”. Найпопулярнішим із них на сьогодні є кліп-пародія “Хай триває урок” на пісню Артура Пирожкова “Зацепила меня”, знятий до Дня працівника освіти. Головні ролі в ньому зіграли вчителі, вихователі та керівники гуртків. Кліп зібрав понад 350 тис. переглядів.

Це дає про себе знати моє КВНівське минуле. Хоч і складно поєднувати творчість із менеджерством, але ми це робимо. Нам це подобається і людям це подобається, – каже Юрій Тазарачев.

Дивіться також: Карантин, пластична операція, конкуренція: миколаївська блогерка Оля Кісельова в “Шо у Сільман?”

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram