Паралімпійський спорт, гра в КВН та доступність у Миколаєві: фехтувальник Олег Науменко в “Шо у Сільман?”

Олег Науменко – майстер спорту України міжнародного класу, фехтувальник на візках. Бронзовий призер XV Парілімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро. Родом із Луганської області, у Миколаєві проживає з 2012 року.

Олег Науменко – член Національної паралімпійської збірної з фехтування на візках, тож останні два роки активно готувався до XVI Паралімпійських ігор, які мали відбутись з 25 серпня по 6 вересня 2020 року в Токіо. Однак через пандемію коронавірусу Ігри, як і низку інших спортивних змагань, перенесли на 2021 рік. Фехтувальник каже, для спортсменів – це не найкраща новина, але разом із тим з’явився час краще підготуватись.

Я думаю, ми зможемо підготувась. Зараз із тренерами вирішуємо, як краще організувати цей рік, щоб правильно увійти в ритм, підійти до піку форми і вдало виступити.

Дивіться також: Карантин, пластична операція, конкуренція: миколаївська блогерка Оля Кісельова в “Шо у Сільман?”

У студентські роки Олег грав у КВН за команду “Азовський проспект” (Бердянськ). Хоч уже багато років живе у Миколаєві, підтримує зв’язок з членами команди. Сьогодні стежить за різними українськими гумористичними шоу, але, каже, брати участь у них не планує. 

У “Лізі сміху” вже є Степанець, я не хочу з ним конкурувати. Він молодець. Підтримую його. Не думаю, що він не хотів би пофехтувати з нами, а я не дуже зараз хочу в гумористичне шоу. Кожен займається своєю справою, – жартує спортсмен.

Дивіться також: Політичні амбіції, бізнес, улюблені місця в Миколаєві та хейтери: Сєнкевич в “Шо у Сільман?”

Олег Науменко каже, Миколаїв за останні роки став доступнішим для людей з інвалідністю – з’явилося більше пандусів та з’їздів. Разом із тим, є багато випадків, коли такі речі робляться просто “для галочки”. Проїхати пандусом інколи не просто неможливо, а навіть небезпечно.

Проблема в місті полягає в тому, що часто просто не виконують норми закону, – вважає Олег.

Нагадаємо, Олімпійські та Паралімпійські ігри 2020 року в Токіо перенесли на 2021 рік через загрозу поширення коронавірусної інфекції. На 2021 рік перенесли і Чемпіонат Європи з футболу (Євро-2020).

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram