
Освітлення доріг та вулиць: у Миколаєві встановлюють LED-світильники
Днями у Миколаєві відновили вуличне освітлення. Нагадаємо, раніше через дефіцит в енергосистемі було прийняте рішення відключити його. За словами директора комунального підприємства «ГДМБ», яке займається освітленням вулиць нашого міста, тривалі відключення світла негативно впливають на обладнання. Про це йдеться в сюжеті телеканалу «МАРТ». Ситуація з електропостачанням в Україні стабілізувалась, тож днями у




