
На Миколаївщині зловмисники пошкодили пам’ятник загиблим воїнам ЗСУ
На Миколаївщині зловмисники пошкодили пам’ятний знак загиблих на війні військовослужбовців. За інформацією поліції, до них надійшло повідомлення від місцевих мешканців про те, що між селами Максимівка та Киселівка невідомі осквернили пам’ятний знак воїнів Збройних сил України. Про це йдеться у програмі «Новини» на телеканалі «МАРТ», 26 вересня. Правоохоронці відкрили кримінальне




