На Миколаївщині зловмисники пошкодили пам’ятний знак загиблих на війні військовослужбовців. За інформацією поліції, до них надійшло повідомлення від місцевих мешканців про те, що між селами Максимівка та Киселівка невідомі осквернили пам’ятний знак воїнів Збройних сил України.
Про це йдеться у програмі «Новини» на телеканалі «МАРТ», 26 вересня.
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження щодо наруги над місцем поховання загиблих захисників. Правоохоронці звернулися до громадян, які володіють будь-якою інформацією про обставини вказаного злочину, повідомити до відділення поліції № 4 Миколаївського районного управління поліції за адресою: місто Миколаїв, вулиця Новозаводська, 10 А, або за телефонами: (063) 316-79-08, 102.
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:
- на офіційному сайті телеканалу «МАРТ»;
- у Telegram-каналі «МАРТ»;
- на YouTube-каналі ТРК «МАРТ»;
- також дивіться нас у прямому ефірі.




