
Центр для дітей, які постраждали, або стали свідками насильства, відновив роботу
Повномасштабна війна загострила проблему насильства над дітьми. Тому відновлення роботи центру, який може бути, як прихистком, так і майданчиком, де органи дізнання проведуть опитування потерпілих в комфортних умовах для останніх є актуальним — вважає начальниця Служби у справах дітей Миколаївської міської ради Юлія Кравченко. Про це йдеться у програмі «Новини»





