У Миколаєві накрили наркобізнес з доходом у півмільйонна

У Миколаєві затримали двох зловмисників, які займалися збутом наркотиків за допомогою каналу в одному з месенджерів. Орієнтовний дохід від протиправної діяльності складав майже півмільйонна гривень на місяць. За це їм загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це йдеться у програмі «Новини» на телеканалі «МАРТ», 22 вересня.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: