У Миколаєві затримали двох зловмисників, які займалися збутом наркотиків за допомогою каналу в одному з месенджерів. Орієнтовний дохід від протиправної діяльності складав майже півмільйонна гривень на місяць. За це їм загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Про це йдеться у програмі «Новини» на телеканалі «МАРТ», 22 вересня.
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:
- на офіційному сайті телеканалу «МАРТ»;
- у Telegram-каналі «МАРТ»;
- на YouTube-каналі ТРК «МАРТ»;
- також дивіться нас у прямому ефірі.




