Горить і палає: миколаївські артилеристи знищили російську гармату

Артилеристи 406 бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова знищили замасковану ворожу 152-мм міліметрову гармату «Гіацинт-Б» на південному напрямку.

Про це йдеться у програмі «Новини» на телеканалі «МАРТ», 22 вересня.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: