Вчора, 25 вересня, близько 21:00, Миколаїв зазнав ракетного удару. Влучання сталося в інфраструктурний обʼєкт на околицях міста — повідомили в обласній військовій адміністрації. Вночі сили протиповітряної оборони збили над Миколаївщиною 6 ударних дронів «Shahed-136/131».
Про це йдеться у програмі «Новини» на телеканалі «МАРТ», 26 вересня.
Нагадаємо, що нещодавно миколаївські артилеристи знищили російську гармату.
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:
- на офіційному сайті телеканалу «МАРТ»;
- у Telegram-каналі «МАРТ»;
- на YouTube-каналі ТРК «МАРТ»;
- також дивіться нас у прямому ефірі.




