
Квітневе і Киселівка: як виглядають випалені окупантами села на Миколаївщині
Села Квітневе і Киселівка Первомайської громади є одними з найбільш постраждалих населених пунктів у Миколаївській області. Перше рашисти вразили вогневою системою «Солнцепек», по другому 9 місяців гатили з важкої зброї. Як нині виглядають території та чи є там життя, дивіться у сюжеті. Більшості місцевих повертатися у селі Квітневе вже нікуди.