
До Миколаєва на презентацію програми реабілітації військовополонених приїхала заступниця міністра оборони Ганна Маляр
У вівторок, 11 січня, Миколаїв з робочим візитом відвідала заступниця міністра оборони Ганна Маляр. Мета приїзду – ознайомитися з програмою реабілітації військовослужбовців після повернення з полону, яку розробили у Консультаційному центрі Південного регіону. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ». За словами Ганни Маляр, Миколаїв став першим містом, у якому