До Миколаєва на презентацію програми реабілітації військовополонених приїхала заступниця міністра оборони Ганна Маляр

У вівторок, 11 січня, Миколаїв з робочим візитом відвідала заступниця міністра оборони Ганна Маляр. Мета приїзду – ознайомитися з програмою реабілітації військовослужбовців після повернення з полону, яку розробили у Консультаційному центрі Південного регіону.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

За словами Ганни Маляр, Миколаїв став першим містом, у якому запрацювала така ініціатива.

Сьогодні Миколаїв — це лідер, першопроходець, взірець для всіх інших регіонів, яким чином можна облаштувати постреабілітаційний період для наших військовослужбовців, які повертаються з полону. Нам дуже важливо продемонструвати державну підтримку, бо ми з вам всі чекаємо на повернення цих людей. Нам дуже важливо, щоб наші військовополонені повернулись повними сил до тієї справи, якою вони хочуть займатися. Більшість з них залишається військовослужбовцями, — сказала вона.

Порівняно з 2014 роком нині питання обміну полонених, звільнення і реабілітації українських військовослужбовців вийшло на значно вищий рівень, каже Ганна Маляр. Програму для українських бійців розробляли з урахуванням пропозицій самих військових, які свого часу вже проходили первинну реабілітацію після повернення з російського полону.

Програма буде реалізовуватися на базі Миколаївського обласного госпіталю ветеранів та міського центру реабілітації воїнів АТО.

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич запевняє, місцева влада готова надати всебічну допомогу для реалізації проєкту.

Миколаїв як центр регіону не міг лишитися осторонь. Ми включили наш Центр підтримки внутрішньо переміщених осіб і ветеранів АТО до цього проекту. Зараз на нас велика відповідальність, щоб все це інтегрувати і дати найкращу якість, найкращі послуги тим людям, які сьогодні цього потребують, — сказав Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, на Снігурівщині поліцейські ексгумували тіла семи цивільних. Через окупацію населених пунктів російськими військами рідні та близькі були змушені ховати тіла своїх родичів на подвір’ях.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram