
Миколаїв відвідала делегації уряду Данії, яка візьметься за відбудову міста після завершення війни
У п’ятницю, 13 січня, у Миколаєві відбулася розширена зустріч між представниками місцевої влади і уряду Данії. Зарубіжна сторона, що взяла на себе роль головного партнера у відновлення обласного центру і Миколаївщини після війни, окреслила основні напрямки роботи. Детальніше у сюжеті. З боку зарубіжної сторони, яка взяла на себе роль партнера