День: М д, Р

Миколаїв відвідала делегації уряду Данії, яка візьметься за відбудову міста після завершення війни

У п’ятницю, 13 січня, у Миколаєві відбулася розширена зустріч між представниками місцевої влади і уряду Данії. Зарубіжна сторона, що взяла на себе роль головного партнера у відновлення обласного центру і Миколаївщини після війни, окреслила основні напрямки роботи. Детальніше у сюжеті.  З боку зарубіжної сторони, яка взяла на себе роль партнера

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031