День: М д, Р

У міськлікарні №3 розповіли, як витримали три потужні російські обстріли і продовжують працювати далі

З початку великої війни Миколаївська міська лікарня №3 тричі зазнавала обстрілів з боку російських окупантів. Попри це медзаклад не припиняв роботу і надав свої послуги, як цивільним, так і військовим. Водночас у ньому не припинився капітальний ремонт приймального відділення. Детальніше про те як лікарня виживала всі місяці війни дивіться у

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031