
У деокуповану Снігурівку повернули інтернет та українське телебачення
У нещодавно деокуповану Снігурівщину повернули інтернет та українське телебачення. Про це повідомив голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім під час брифінгу для українського медіацентру. Подробиці дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ». Російські окупанти продовжують наносити удари по Миколаївщині. Ворожа важка зброя все ще дістає до деяких населених пунктів. Голова Миколаївської