
На Миколаївщині почастішали пожежі через неправильне поводження з електроустановками
З початку року на території Миколаївської області зафіксовано 2 196 пожеж, третина з яких сталися у житловому секторі. Найчастіше причиною займань було неправильне облаштування та експлуатація електроустановок. У Головному управлінні ДСНС у Миколаївській області розповіли про кілька трагічних випадків та пояснили, як уникнути надзвичайних ситуацій, йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ». У