У міськлікарні №3 розповіли, як витримали три потужні російські обстріли і продовжують працювати далі

З початку великої війни Миколаївська міська лікарня №3 тричі зазнавала обстрілів з боку російських окупантів. Попри це медзаклад не припиняв роботу і надав свої послуги, як цивільним, так і військовим. Водночас у ньому не припинився капітальний ремонт приймального відділення.

Детальніше про те як лікарня виживала всі місяці війни дивіться у сюжеті.

За час великої війни ціллю для російських окупантів часто ставали лікарні. Внаслідок ворожих обстрілів постраждала і міська лікарня №3, сюди рашисти поцілили тричі.

У нас на території лікарні було три прильоти. Перший прильот був 7-го березня — він найпотужнішим, на території закладу вибухнув боєзапас і значно постраждали вікна. Також був прильот 17-го вересня і ще одни 7-го жовтня, — розповів директор лікарні Юрія Дячук.

Окупанти обстрілювали медзаклад касетними снарядами та били ракетами. Внаслідок обстрілів суттєво постраждало майно закладу. За підтримки місцевої влади, волонтерів, благодійників, медзаклад зумів за доволі короткий час ліквідувати наслідки обстрілів. Долучалися до робіт і самі працівники лікарні.

Війна, бойові дії та щоденна небезпека не зупинили роботу лікарні. Від початку повномасштабного вторгнення в закладі продовжували лікувати цивільних та військових, а ще розвивали потенціал закладу.

Було виділено кошти з місцевого бюджету і придбано дизель-генератор на 270 кВт, що вже запущений. Куплено «С-дугу» для хірургічних втручань, куплено дві операційні лампи. Також було придбано наркозну станцію, якої у нас в закладі взагалі не було, — зазначив головний лікар.

Також придбали апарати вакуумної терапії, ультразвукової діагностики, штучної вентиляції легень та сучасні медичні ліжка і допоміжне операційне обладнання. Лікарня має власну свердловину та систему очищення води, є тут і потужна киснева станція. Автопарк медзакладу поповнився двома новими каретами швидкої допомоги.

Від початку великої війни у лікарні пройшли лікування майже 7 тисяч пацієнтів, тож миколаївські воїни у білих халатах продовжують надійно тримати свій медичний фронт. 

Нагадаємо, у медзакладах Миколаєва, які постраждали внаслідок російських обстрілів, продовжуються ремонтні роботи. Знімальна група телеканалу «МАРТ» перевірила, як відновлюють міську лікарню №5.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram