У міській лікарні №5 тривають ремонтні роботи з відновлення після обстрілу окупантів

У медзакладах Миколаєва, які постраждали внаслідок російських обстрілів, продовжуються ремонтні роботи. Наша знімальна група перевірила, як відновлюють міську лікарню №5.

Про масштаб уражень, а також обсяг робіт з відновлення, дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Десятки вибитих вікон, зірвані двері, зруйновані кабінети, потрощені меблі, обладнання та палати. Так навесні виглядала п’ята міська лікарня після обстрілу з боку російських окупантів. Масштаб уражень та сліди від ворожих боєприпасів підтверджують, метою ворога є виключно терор цивільного населення.

Попри спроби ворога наробити біди лікарня ні на день не зупиняла своєї роботи. Після 24 лютого тут вже пролікувалися понад чотири з половиною тисячі пацієнтів. Медзаклад приймає хворих і з Корабельного району, і з інших мікрорайонів міста та найближчих населених пунктів. Водночас в лікарні продовжують відновлювальні роботи після обстрілів.

З допомогою місцевої влади, благодійників та волонтерів нині робота тут кипить. Зараз у лікарні готуються і до можливих атак ворога на критичну інфраструктуру.

Попри війну та завдані збитки п’ята міська лікарня продовжує нарощувати технічну базу. Нещодавно тут обладнали потужну кисневу станцію, а раніше облаштували свердловину і систему очищення води. 

В управлінні охорони здоров’я Миколаєва визнають, прифронтові умови, в яких місто жило 9 місяців, спонукали до того, аби відновлення лікарень було максимально швидким.

Нагадаємо, ні одна з миколаївських лікарень за 9 місяців повномасштабної війни не уникнула наслідків російської агресії. Кожен медзаклад зазнавав обстрілів, деякі окупанти атакували кілька разів. Телеканал «МАРТ» перевірив, як відновлюються та працюють міська лікарня №4 і центр первинної допомоги на Адміральській.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram