
Опалювальний сезон у Миколаєві можуть розпочати 1 листопада – мер Сєнкевич
Міська влада закликає громадян економити електроенергію. Миколаїв, який постійно перебуває під обстрілами росіян, готовий до опалювального сезону. Як повідомив міський голова Олександр Сєнкевич під час брифінгу, опалення планують розпочати з 1 листопада. “Минулого року ми запустили опалення 1 листопада. Десь на ці дати орієнтуємося і цього року, але вже готові





