У Миколаєві пролунав вибух: зруйновано пам’ятник чекістам

Поки невідомо, чи пролунав вибух внаслідок обстрілу.

Пізно ввечері 19 жовтня у Миколаєві пролунав вибух. Про це повідомили місцеві жителі у соцмережах, інформацію також підтвердив глава обласної військової адміністрації Віталій Кім.

На Миколаївщині з 22:39 було оголошено повітряну тривогу, втім вибух пролунав о 22:30.

О 22:47 Кім повідомив, що росіяни “розв’язали питання” з пам’ятником у Миколаєві. Він додав: “Якщо це підрив – відповідатимуть згідно з законом. Хто би це не був”.

Глава ОВА показав фото знищеного пам’ятника чекістам, спорудженому у 1977 році на честь 60-річчя радянської міліції. У межах декомунізації, розпочатої з 2016 року, монумент неодноразово пропонували знести.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-української війни можна знайти: