
У Миколаєві частково відновили вуличне освітлення
Освітлення працюватиме до 22:00. У Миколаєві відновили вуличне освітлення. Про це повідомив мера міста Олександр Сєнкевич. “Освітлення увімкнули лише на тих вулицях, на яких нам дозволили військові. Адреси не пишу – ви самі бачите, де горить світло, а де ні. Перед цим наші фахівці перевірили і підготували всі мережі”, –


