
Окупанти знову надвечір 24-го та вночі на 25-те липня накрили Миколаїв снарядами
Вночі 25 липня російська армія знову атакувала і Миколаїв та прилеглі території поблизу міста. Ворог вчергове бив по об’єктах критичної інфраструктури та житлових кварталах. Інформації щодо жертв. На щастя, загиблих немає. Внаслідок ворожих ударів виникло кілька пожеж, їх оперативно ліквідували працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій. Про це йдеться у