
Армія РФ вчергове обстріляла Миколаїв уночі після кількох днів відносного затишшя
21 липня, близько 3-ї ночі армія РФ знову кілька разів вдарила ракетами по Миколаєву. Влучання сталося в низку цивільних об’єктів, серед яких АЗС, газогін та приватна автомийка. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ». Російські терористи розпочали серію ударів, загалом у місто прилетіло сім ворожих ракет. Рятувальні служби ліквідували всі