
На медичному фронті: у міськлікарні №4 розповіли про касетний обстріл і роботу попри небезпеку
Миколаївські медики не полишають своїх робочих місць і продовжують працювати. Кореспонденти телеканалу «МАРТ» поспілкувалися з працівниками 4-ї міської лікарні, яку росіяни 12 липня обстріляли касетними снарядами. Касетні вирви на асфальті, побиті вікна і людські рани — це чергові докази аморальності загарбників, які вдерлися на українську землю. Під час обстрілу поранення







