
Грошова винагорода за інформацію про навідника: що думають миколаївці про пропозицію Віталія Кіма
Нещодавно начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім запропонував грошову винагороду кожному, хто надасть інформацію про ймовірного ворожого навідника. Телеканал «МАРТ» вирішив поцікавитися, що миколаївці думають про таку ініціативу. Про це йдеться у сюжеті кореспондентів телеканалу. Як показали результати вуличного опитування більшість миколаївців схвально оцінюють пропозицію Віталія Кіма, проте зауважують,