
Українським полярникам подарували майже два десятки книг про війну на Сході
Українським полярникам на антарктичній станції “Академік Вернадський” подарували майже два десятки ветеранських книг. Як передає Укрінформ, про це повідомляє Національний антарктичний науковий центр у Facebook. “Здебільшого це книги, створені учасниками або очевидцями подій – бійцями, волонтерами, журналістами, переселенцями, частину з яких взятися “за перо” спонукала саме війна. Ветеранські твори абсолютно різні:
