
День Незалежності в Миколаєві розпочався з урочистого мітингу біля пам’ятника Тарасу Шевченку
Зранку у День Незалежності України миколаївці зібрались на урочистий мітинг біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Цей захід для патріотичної спільної є традиційним та щороку збирає письменників, громадських активістів і представників місцевої влади. Про це повідомляє пресслужба Миколаївської міської ради. У мітингу взяли участь мер Олександр Сєнкевич та перший заступник міського голови







