ЖКП «Бриз» проводить ремонт під’їздів та прибудинкової території

Бригади ЖКП «Бриз» виконують поточний ремонт під’їздів та прибудинкової території миколаївських багатоповерхівок. Зараз тривають роботи з благоустрою фасадної частини будинків.

Про це повідомляє телеканал “МАРТ”.

Роботи включають ремонт сходів, фасаду, фарбуємо, білимо, ремонт м’якої крівлі над під’їздом. Бригада РСУ виконує ремонтні роботи від імені управляючої компанії ЖКП «Бриз», ті будинки, що ми обслуговуємо з поточним ремонтом, – розповів заступник директора ЖКП «Бриз» Ігор Кізюн.

В даний час бригада працює за адресою вулиця Озерна, 37. Тут окрім фасадної частини, ремонт здійснюють в цокольній, також відбувається заміна відмостки і під’їзних сходів. На Лазурній 10-А такі самі роботи вже виконані. Однак в будинку окрім іншого на 50 мм розширили каналізаційний колектор.

По можливості ми збільшили його (прим. ред. – колектор) в діаметрі до 160 мм, щоб меншою була імовірність забити каналізацію, – каже Ігор Кізюн. – Туди потрапляють ганчірки, різне сміття, тому що дуже часто виникають проблеми через забитий вихід з труби. Доводиться викликати аварійну бригаду, що чистить трубу.

Дивіться також: Дві бригади «Миколаївводоканал» усували аварію на каналізаційному колекторі по вулиці Шосейної.

В даний час управляюча компанія ЖКП «Бриз» займається фарбуванням газопроводу в 118 багатоповерхових будинках. Таким чином захищаючи газові труби від можливої корозії. В будинку на проспекті Центральному 10-А довелось замінити дощові стоки. Один встановили повністю новий і ще 5 – частково, з використанням старих труб. Ігор Кізюн каже, з часом стоки іржавіють, їх руйнує вітер, або навіть вандали.

Також бригада займається ремонтом під’їздів. До управляючої компанії звернулись мешканці будинку на вулиці Генерала Карпенка, 3. Через зливу в одному з під’їздів постраждала стеля верхнього поверху. Її побілили. Також із часом не надто привабливого вигляду набули стіни під’їзду. Зараз ремонтники все білять та фарбують. Обіцяють завершити роботи протягом тижня.

Нагадаємо, у Центральному районі на вулиці Потемкінській капітально відремонтували міжквартальні проїзди біля будинку № 5.

Як відомо, у Миколаєві капітально відремонтували черговий двір. На замовлення адміністрації Заводського району привели до ладу прибудинкову територію по вул. 2 Слобідській, 75. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram