В Центральному районі Миколаєва ремонтують міжквартальні проїзди

У Центральному районі на вулиці Потемкінській капітально відремонтували міжквартальні проїзди біля будинку № 5.

Кілька років місцеві мешканці скаржились на те, що в їх дворі складно не те що пройти, навіть проїхати.

До сьогодні тут нічого не було, чесно кажучи. Доріг не було! Двору не було. А сьогодні можна побачити навіть в тому стані, в якому воно зараз – просто в щебні – це достойно. Ми дуже раді й вдячні! – каже місцева мешканка Світлана Підопригора.

Висотка на Потьомкінській, 5 – це об’єднання співвласників багатоквартирних будинків «Учитель». Люди під головуванням очільника ОСББ писали листи на ім’я голови адміністрації Центрального району з проханням зробити дорогу в їхньому дворі.

В минулому році ми написали заяву і зараз ми маємо дуже гарне подвір’я. Велика подяка Олександру Федоровичу та Олександру Дмитровичу, що не залишили нас віч-на-віч з нашими проблемами і тепер у нас буде вся ця краса, – поділився емоціями керуючий справами ОСББ «Учитель» Ігор Манюта.

Дивіться також: Демонтаж будівельного МАФу на перетині Садової і Чигрина

Проектно-кошторисна документація, експертиза, підготовчі роботи зайняли майже рік. Сам ремонт підрядник виконав протягом двох днів.

При формуванні бюджету в минулому році на цей рік ми заклали кошти, пройшли сесію, отримали це фінансування і сьогодні можна побачити завершальну стадію. Двір не з нової забудови  і зазвичай люди дуже схвально сприймають такі роботи. Вони дуже необхідні, оскільки загалом стан подвір’я дійсно потребував ремонту, – каже голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

Згідно із планом заасфальтували 600 квадратних метрів дороги біля будинку, це коштувало 790 тисяч гривень. Заново довелось встановлювати навіть бордюри, замість розвалених із часом з’явилось 273 погонних метри нових.

Нагадаємо, на вулиці Павла Ходченка поруч зі школою № 61 капітально відремонтували ділянку дороги в 1300 квадратних метрів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram