Ремонт на каналізаційному колекторі в районі Шосейної мають завершити до кінця дня

Дві бригади «Миколаївводоканал» третю добу усувають аварію, що сталась на каналізаційному колекторі в районі вулиці Шосейної.

Про це повідомляє кореспондент телеканалу “МАРТ”.

На дорозі біля колодязя утворилось провалля, при обстеженні якого фахівці виявили руйнування оглядового колодязя та частини самоплинного каналізаційного колектора діаметром 1000 мм.

Причина – обвал нижньої частини колодязя і тому складається колодязь та повністю закиває діаметр 1000 мм. Таким чином стоки перестають потрапляти далі до самоплинного колектору, – розповів технічний директор КП «Миколаївводоканал» Василь Тельпіс.

Для усунення аварії залучили 10 одиниць техніки підприємства і майже 30 співробітників. Спочатку треба перекачати стоки, що витекли назовні, а вже потім робітники Водоканалу зможуть дістатися тієї частини колодязя, що зруйнувалась та впала.

Дивіться також: В Інгульському районі тривають ремонтні роботи доріг і тротуарів

Які особливості, точніше які труднощі – перекачати стічні води. Вони забиваються, тому що каналізація це не водопровід, тому є складнощі. Туди потрапляє різного роду сміття: ганчірки, папір і так далі, – каже Василь Тельпіс.

Всі роботи проводять без відключення водопровідної води в районі, хоча це, зізнаються співробітники Водоканалу, значно прискорило б роботу. Задачу ускладнює також близьке сусідство з іншими комунікаціями, що прокладені поруч: це теплотраса та дроти електромережі.

За словам технічного директора КП «Миколаївводоканал», підготовчі роботи на цьому місці тривали з вівторка, до вечора вони мають бути завершені. Пообіцяв, що вже цими вихідними місцеві мешканці побачать відремонтований колектор.

Нагадаємо, Urban Experts представили проект реконструкції торгового будинку “Південий Буг”.

Як відомо, «Океан» розпочав ремонт молдавського хімічного танкера.

Раніше повідомлялось, Миколаївська ОДА планує відремонтувати 38 кілометрів дороги за ₴1,1 мільярда.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram