Фото: ММР

В Інгульському районі тривають ремонтні роботи доріг і тротуарів

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич провів в Інгульскому районі виїзну нараду, аби проконтролювати хід ремонтних робіт на декількох об’єктах.

Так, наразі капітально ремонтують внутрішньоквартальний проїзд біля будинку по вул. Театральній, 49. Дорожники знімають старе понівечене покриття, готують основу для вкладання асфальту.

Окрім фактично нової дороги там з’являться і нові пішохідні доріжки, аби місцевим мешканцям було зручно підходити до дому.

У цілому на замовлення адміністрації Інгульського району підрядник відремонтує майже 900 кв.м. тротуару та внутрішньоквартального проїзду.

Під час наради до Олександра Федоровича звернувся голова ОСББ «Антей», що по вул. Театральній, 49. Міського голову попросили сприяти в ремонті тротуару від зазначеного будинку до пр.Миру. Мер Миколаєва надав доручення провести відповідні розрахунки та розглянути можливість виділення відповідного фінансування.

Олександр Сєнкевич перевірив і хід облаштування пішохідної доріжки по вул. Миколаївській, від будинку № 22 до будинку № 26. Це навпроти обласної дитячої лікарні. Фактично обладнаного тротуару там ніколи не було, однак через сусідство з медзакладом цю територію нерідко використовували пішоходи.

Ремонтні роботи виконують на замовлення департаменту ЖКХ. Для зручності відвідувачів лікарні та з метою забезпечення безпеки дорожнього руху в тому районі ще облаштують місце для паркування автотранспорту.

Міський голова зазначив, що у планах міської влади продовжити наступного року роботи з ремонту тротуару по вул. Миколаївській. За умови наявності фінансування, приведуть до ладу пішохідну доріжку від будинку № 22 до вул. Театральної.

Олександр Сєнкевич також повідомив, що незабаром розпочнеться капітальний ремонт дороги, що веде від будинку № 22 по вул. Миколаївській до магазину «Зубр». Мер згадує: ще коли був дитиною, часто ходив цією дорогою. Вже тоді її стан залишав бажати кращого.

Невдовзі ситуація зміниться на краще – в рамках капітального ремонту підрядник замінить біля 1200 кв.м. асфальтового покриття.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram