Земельні питання та програма розвитку медзакладів: про що говорили на сесії міськради 31 січня

В останній день січня депутати Миколаївської міської ради вкотре зібралися на сесію. Від початку повномасштабної війни засідання проводять у форматі відеоконференції. Цього разу на порядок денний винесли 102 земельних питання, які не встигли розглянути під час минулої зустрічі. Усього у 17-му пленарному засіданні взяли участь 30 народних обранців.  

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Спершу депутати обговорили затвердження Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я міста і надання медичних послуг на 2023-2025 роки. За словами начальниці міського управління охорони здоров’я Ірини Шамрай, торік довелося витратити 20 мільйонів гривень на заміну вікон, дверей та покрівлі, пошкоджених внаслідок російських обстрілів. Загалом ці кошти міська рада виділяла на поточний ремонт лікарень, однак війна внесла свої корективи.

Ми вставили 1500 вікон та 96 дверей, відремонтували покрівлі, які були пошкоджені через обстріли, в четвертому ЦПМСД та першій міській лікарні, — прокоментувала вона.

Опісля виступу Ірини Шамрай депутат Андрій Янтар від партії «Пропозиція» попросив міськраду виділити управлінню охорони здоров’я 90 мільйонів гривень на поточний ремонт медичних закладів у 2023 році. У результаті обговорення доповнення рішення виконавчого комітету підтримали 29 депутатів.

Під час засідання сесії присутні торкнулися і питання щодо зникнення в департаменті енергоефективності обладнання на 5 мільйонів гривень. Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич повідомив, що тепер установа має нову керівницю. Нею стала Алла Луцька — колишня працівниця правоохоронних органів та в минулому заступниця голови адміністрації Корабельного району. Вона ініціювала проведення ревізії в департаменті та констатувала нестачу деякої техніки. Нині розслідування триває.

На наступну сесію я пропоную запросити керівника департаменту енергоефективності Аллу Луцьку, щоб вона взагалі нам доповіла про ситуацію в департаменті. Попросимо, щоб дала цю інформацію публічно. Або зробимо це ще раніше, наприклад, на засіданні бюджетної комісії, — звернувся до депутатів міський голова.

Після першої години пленарного засідання через зліт авіації в Білорусі в низці регіонів України оголосили повітряну тривогу. Депутат Федір Панченко запропонував колегам «прискоритися» і розглянути понад 100 земельних питань пакетом. Після нетривалого спілкування 7 пунктів порядку денного «вивели» окремо, а за 101 питання віддали свої голоси пакетом. Здебільшого вони стосувалися відведення ділянок громадянам у місцях, де є їхні будівлі. Також пакетом затвердили ще 8 пунктів з розділу «Різне».

Нагадаємо, Миколаївська міська рада затвердила «житлову» програму для військовослужбовців.

Раніше повідомлялось, Миколаїв відвідала делегації уряду Данії, яка візьметься за відбудову міста після завершення війни.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram