Миколаївська міська рада затвердила «житлову» програму для військовослужбовців

У четвер, 26 січня, під час засідання сесії депутати Миколаївської міської ради ухвалили програму забезпечення житлом військовослужбовців Миколаївського гарнізону на 2023-2025 роки.

Подробиці дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Метою Програми є сприяння реалізації державної політики у сфері забезпечення житлом учасників бойових дій з числа військовослужбовців військових частин Миколаївського гарнізону. Зі слів мера Олександра Сєнкевича, кошти з міського бюджету виділятимуться з тих коштів, які надходять до міської казни у вигляді сплаченого військовими ПДФО, чия бригада постійно дислокується в Миколаєві.

Станом на січень у Миколаєві на обліку перебувають 520 громадян, які мають статус учасника АТО/ООС або захищали Україну вже під час повномасштабної російської агресії. За даними міського квартирно-експлуатаційного відділу у жовтні 2022 року у черзі на отримання житла стоять 1873 військовослужбовці та їхні родини.

У 2020 році для військовослужбовців Миколаївського гарнізону придбано 56 квартир, у 2021 році – 72 квартири, а у 2022 році для даної категорії не придбано жодної квартири за державною програмою забезпечення житлом військовослужбовців Миколаївського гарнізону. За три останні роки відсоток забезпечення військовослужбовців Миколаївського гарнізону станом на 01.10.2022 склав 6,7 %.

Цей проєкт рішення підтримали 29 депутатів.

Нагадаємо, у Миколаєві відремонтували частину комунального гуртожитку для жителів міста, які втратили свої домівки внаслідок російських обстрілів. Проєктом займалася Агенція розвитку Миколаєва у співпраці з чотирма міжнародними донорами.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram