Застрягли у Китаї: семеро одеських моряків не можуть потрапити додому півтора року

Півтора року одеські моряки не можуть потрапити додому з Китаю. Вони звинуватили судновласників у невиплаті зарплати.

Про це у соцмережах розповіла дочка одного з моряків Наталі Слободянюк-Цапура, передає ТСН.

Йдеться про знайому багатьом суховантаж NEW ORION. Черговий екіпаж перебуває на борту судна без зарплати більше року і без зміни до вісімнадцяти місяців, а постійні затримки з харчуванням і паливом закономірні і стали нормою. Екіпаж у повній інформаційній блокаді. У спробах спілкування з компанією чуються багатомісячні обіцянки без найменшого натяку на їхнє виконання. На борту скорочений удвічі екіпаж з дев’яти осіб, – написала вона.

Читайте також: Миколаївський суднобудівний завод повинен оздоровитись, – гендиректор «Укроборонпрому»

З них семеро – громадяни України, один – Грузії, один – РФ. Їм від 25 до 69 років. Всі українці з Одеси та області. Наразі судно стоїть більше 12 місяців.

Екіпаж починає божеволіти! Компанія не виплачує зарплату морякам і заборгованість складає більше, ніж за 12-16 місяців! Компанія обманює моряків, обіцяє вирішити питання протягом тижня, місяця, а пройшов вже рік! Від 15 грудня 2020 року компанія і взагалі перестала виходить на зв’язок, не відповідає на листи і дзвінки моряків. Екіпаж не може повернутися з вини власника судна! І поки всі вони вибирають червону ікру і подарунки рідним до Нового Року, екіпаж голодує, економить паливо, що б зігрітися взимку і божеволіє від безвиході, безвідповідальності вищих управлінців компанії і влади, на іржавому кориті під назву “Нью Оріон”, – написала дочка моряка.

За її словами, екіпаж звертався до різних інстанцій, зокрема до посольства, громадських організацій. Але питання досі не вирішили.

Нагадаємо, Міністерство оборони України заборгувало «Миколаївському суднобудівному заводу» 88,5 мільйонів гривень за утримання ракетного крейсера «Україна».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram