Фото: Ukraine.segodnya.ua

Міноборони має борг перед «Миколаївським суднобудівним заводом» за утримання крейсера «Україна»

Міністерство оборони України заборгувало «Миколаївському суднобудівному заводу» 88,5 мільйонів гривень за утримання ракетного крейсера «Україна».

Про це в п’ятницю, 18 грудня, заявив директор «Миколаївського суднобудівного заводу» Валерій Калашников, передають “НикВести”.

За словами директора підприємства, даний борг накопичився з січня 2015 року.

Сума заборгованості з 1 січня 2015 року по 1 жовтня 2020 року становить 88 мільйонів 500 тисяч гривень. Це фактично наші витрати на його (прим.ред. – крейсер) утримання, – заявив Валерій Калашников.

Ракетний крейсер «Україна» (раніше – «Адмірал Флоту Лобов») – радянський і український військовий ракетний крейсер, четвертий корабель проекту 1164 «Атлант», входить до складу Військово-морських сил України. Побудований на Миколаївському суднобудівному заводі (колишня назва: завод імені 61 комунара). Даний тип кораблів розроблявся в 70-х роках XX століття для знищення авіаносців в океанах, а тому він не придатний для застосування у Чорному і Азовському морях.

Варто зазначити, що видання «Настоящее время» зняло документальний фільм про ракетний крейсер «Україна».

Нагадаємо, Господарський суд Миколаївської області почав процедуру банкрутства державного підприємства «Миколаївський суднобудівний завод», який входить до складу держконцерну «Укроборонпром». Згідно з рішенням суду, загальна сума кредиторської заборгованості підприємства становить 829 мільйона 678 тисяч 251 гривню.

Пізніше стало відомо, генеральний директор державного концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв заявив, що хоче зберегти Миколаївський суднобудівний завод (колишній завод імені 61 комунара), де вже розпочато процедуру банкрутства.

Крім того, 18 грудня, Юрій Гусєв у Миколаєві заявив, що «Миколаївський суднобудівний завод» найближчим часом має пройти через процедуру оздоровлення і санації, що почнеться з вивчення структури кредиторської заборгованості та роботи з кредиторами.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram