“Запросимо комісію, аби вона все перевірила” – Олександр Сєнкевич щодо перевірки області МОЗом

Міністерство охорони здоров’я направить у Миколаївську область комісію, яка перевірить правильність тестування на коронавірус у регіоні.

Таке рішення було прийнято за підсумками селекторної наради Президента України Володимира Зеленського з представниками місцевої влади.

Міський голова Олександр Сєнкевич в ході щоденного онлайн-ефіру повідомив, що голова Миколаївської ОДА Олександр Стаднік вирішив особисто запросити комісію з МОЗ.

Дивіться також: Ірина Шамрай розповіла про карантин та ситуацію з COVID-19 в Миколаєві 

Голова облдержадміністрації запропонував, щоб він напише лисат і офіційно запросить комісію МОЗ. Щоб це не було, як погроза «А от ми вам комісію направим». Запросимо комісію, щоб вони перевірили всі процеси, всі ланцюжки прийняття рішень, перевірили, як забираються всі аналізи, і надали свої рекомендації: чи правильно ми все робимо або щось приховуємо, – сказав він.

Також Олександр Сенкевич повідомив, що в цей же час рік тому в Миколаєві було зареєстровано 63 випадки пневмонії, а на сьогоднішній день зареєстровано 32 таких випадки. Він пояснив таку різницю тим, що люди зараз перебувають на карантині і не піддаються додатковим ризикам.

Як відомо, головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко заявив, що підозри на коронавірус в Миколаївській області є, але підтверджених випадків немає.

Раніше повідомлялось, головний лікар обласного ЦІЗ закликала покластись на фахівців і не займатись самолікуванням.

Нагадаємо, на в’їздах і виїздах із Миколаєва встановлять пункти пропуску.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram