Підозри на коронавірус в Миколаївській області є, але підтверджених випадків немає, – Віктор Ляшко

У Миколаївській області станом на 5 квітня не зареєстровано жодного випадку захворювання коронавірусною інфекцією.

Про це йшлося під час брифінгу заступника міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшко про заходи щодо протидії поширенню коронавірусу.

https://www.facebook.com/moz.ukr/videos/262054808288166/

Він зазначив, що у всіх областях України були підозри на коронавірус, проте в Миколаївській жоден з них не підтвердився.

Віктор Ляшко зазначив, що в Україні зафіксовано 1251 випадок захворювання коронавірусів COVID-19. З 156нових випадків – 12 дітей. До апаратів ШВЛ підключено 18 осіб. До позначки в 1000 заражених Україна дійшла за 9 днів, що на 3 дні більше ніж Італія.

Дивіться також: Будьте один до одного більш терпимими, – Олександр Сєнкевич

Заступник міністра охорони здоров’я додав, що йому складно пояснити, чому на Миколаївщині немає підтверджених випадків захворювання COVID-19.

Це складно пояснити, але це приємна річ, так як тестування на коронавірусну хворобу відбуваються, підозри на коронавірус в Миколаївській області є, але підтверджених випадків немає. Ми будемо тільки задоволені, якщо хоч в одній області Україні не буде зареєстрованих випадків, а в інших областях не буде відбуватися збільшення, – розповів Віктор Ляшко.

На сьогоднішній день в усьому світі вірусом COVID-19 заразилися 1 203 099 осіб, померло від хвороби 64 774 осіб, вилікувалися – 246 893 особи.

Нагадаємо, пік захворювання на коронавірус в Україні очікують у середині квітня.

Раніше повідомлялось,дівчину з Миколаєва, яка повернулась із Таїланду, оштрафували за порушення самоізоляції.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram