Будьте один до одного більш терпимими, – Олександр Сєнкевич

У п’ятницю, 3 квітня, миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич в традиційному  щоденному вечірньому ефірі  розповів про посилення карантинних заходів та протидію коронавірусу в місті.

Олександр Сєнкевич надав роз’яснення, щодо сьогоднішньої постанови уряду стосовно нових заборон та правил на час карантину в Україні.

В першу чергу, носіння маски в громадських місцях є обов’язковим! Для того, щоб перебувати в місцях, де знаходяться люди потрібно одягати маску. Ви захищаєте не себе, а захищаєте інших людей від себе. Такі правила, якщо кожен буде захищати себе від інших, всі захистять один одного від імовірного розповсюдження вірусу.

Крім того, міський голова наголосив, що кожен виходячи з дому має носити з собою документ, що посвідчує особу. Адже, на вулицях міста патрулює нацгвардія та поліція. В будь-який момент представники правоохоронних органів можуть попросити пред’явити документ, що посвідчує вашу особу.

З 6 квітня пересування громадським транспортом, а саме маршрутками, тролейбусами,трмваями, буде заборонено! Окрім людей, які займаються питаннями критичної інфраструктури, медиків, працівників МНС, поліції, тобто які повинні працювати не дивлячись на те, що нічого не працює. Що стосується підприємств, які забезпечують роботу критичної інфраструктури, працівники будуть возитись спеціальним транспортом з кількістю людей, не перевищуючи кількість сидячих місць. Це найгірша новина за сьогодні.

Виходячи з інформації, що надана поліцією, Сєнкевич повідомив, що в період карантину збільшила кількість випадків домашнього насилля.

Це насправді дуже погано. Люди почали сидіти вдома, гримати один на одного, сваритись та все йде до рукоприкладства. Будьте один до одного більш терпимими! Не забувайте, що сьогодні, якщо є якісь проблеми, в тому числі фінансового характеру, то це не проблема однієї чи іншої людини. Ця проблема в країні існує та цілком у світі. Треба разом з цих проблем виходити, зміцнювати власні стосунки, а не сваритись та розвалювати сім’ї. Зараз як ніколи треба замислюватись про людяність. Надзвичайні ситуації міняють стосунки, але не треба забувати, що сім’я це головне.

Нагадаємо, для попередження розповсюдження коронавірусної хвороби Уряд запроваджує більш жорсткі обмежувальні заходи.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram