Головний лікар обласного ЦІЗ закликала покластись на фахівців і не займатись самолікуванням

Головний лікар Миколаївського обласного центру інфекційних захворювань (ЦІЗ) Світлана Федорова закликала громадян не займатися самолікуванням і покластися на фахівців в питанні виявлення та лікування коронавірусної інфекції.

Про це йде мова в опублікованому Світланою Федоровою відеозверненні.

Головний лікар ЦІЗ зазначила, що лікування коронавірусу призначене тільки лікарем надасть позитивний ефект, а також закликала довіряти виключно офіційним джерелам і не «нахвативать купу медикаментів».

Якщо ви не медпрацівник, не починайте зараз шукати і вичитувати «ой, тут же є такий препарат» і почати його пити. Будь-яке лікування, а тим більше лікування чітко встановленої вірусної інфекції призначає тільки лікар. Тільки лікар може підібрати дози, які підходять вам, тільки він може призначити правильне лікування, щоб воно зробило ефект … Для кожної групи пацієнтів є чітко розписане лікування … Не слухайте неофіційні джерела, не потрібно нахвативать купу медикаментів і тим більше не потрібно займатися самолікуванням, – заявила Світлана Федорова.

Також вона зазначила, що існує протокол «Про затвердження протоколу надання медичної допомоги для лікування коронавірусної хвороби», який включає в себе розписані схеми лікування і обстеження вірусу. Даний протокол доступний лікарям і розроблений професіоналами на основі також зарубіжного досвіду боротьби з COVID-19.

Нагадаємо, головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко заявив, що підозри на коронавірус в Миколаївській області є, але підтверджених випадків немає.

Нагадаємо, пік захворювання на коронавірус в Україні очікують у середині квітня.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram