Занедбаний кінотеатр «Іскра» у Миколаєві хочуть переобладнати в сучасний ЦНАП

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич розповів про плани відкрити новий Центр надання адміністративних послуг у будівлі колишнього кінотеатру «Іскра».

Таку ідею він озвучив під час свого прямого ефіру в соцмережах вчора, 12 серпня.

За словами мера, реконструювати будівлю колишнього кінотеатру і облаштовувати на його базі ЦНАП планується за грантові кошти USAID.

Після робочого візиту до Маріуполя я зрозумів, що нам треба брати кінотеатр Іскра і робити з нього класний ЦНАП на два поверхи. Там можна буде зробити і зал укладення шлюбу. Будемо подаватися на грантові кошти USAID, щоб вони нам допомогли. Більш того, це можна зав’язати з парком «Ліски», який ми плануємо реконструювати, – сказав Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, у миколаївському департаменті надання адмінпослуг планують відкривати локальні відділення у мікрорайонах міста.

Як відомо, уряд підтримав створення в Україні Національної вебплатформи Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Раніше повідомлялось, у серпні минулого року, у Миколаївській мерії підписали меморандум про співробітництво між міською радою, Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса) та комунальним підприємством “Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації”.